fizjo-revita.pl/ kwiecień 6, 2017/ Bez kategorii/ 0 comments

Metoda terapeutyczna polegająca na oklejaniu wybranych struktur ciała plastrami o specjalnej budowie. Została opracowana na początku lat osiemdziesiątych przez Japończyka dr.Kenzo Kase.

Dzięki tej metodzie możliwe jest osiągnięcie doskonałych rezultatów poprzez działanie sensoryczne plastrów. To możliwość samoleczenia naszego organizmu, która sama w sobie jest patologiczna natomiast kierowana pozwala na przywrócenie i zachowanie odpowiedniej funkcji.Plastry wykorzystywane do terapii mają bardzo zbliżone właściwości do naszej skóry. Są one wodoodporne, przepuszczają powietrze, utrzymują się od kilu dni nawet do kilku tygodni i co ważne nie ograniczają czynności higienicznych. Wykonane są z wysokiej jakości bawełny, a warstwa klejąca jest 100% akrylu ( bez domieszek lateksu) dzięki czemu zniwelowana jest możliwość występowania podrażnień na skórze pacjenta.

Metoda:

  • zmniejsza ból i nienaturalne odczucia skóry i mięśni
  • redukuje obrzęki i zastoje limfatyczne
  • wspomaga pracę mięśni
  • koryguje niewłaściwą pozycję stawu
Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*